Kısa süreli yağmur
  • EURO 6.59
  • DOLAR 6.11

Sevilen Strateji Oyunu Tropico 6’yı Bekleyenler İçin Üzücü Erteleme Haberi

Teknoloji - Ocak 8, 2019 10:02 pm A A
Sevilen strateji oyunlarından Tropico 6’nın yapımcılarından Kalypso ve Limbic oyunun mart ayına ertelendiğini açıkladı.

Strateji oyunu olan Tropico’nun altıncı oyunu, bu ay çıkması gerekiyordu fakat oyunun yayın tarihi mart ayına ertelendi. Geçen yıl yayınlanan kapalı betadan sonra, Kalypso ve Limbic aldıkları geri dönüşleri oyuna uygulayabilmek için yayın tarihini ötelemeye karar verdi.

Kalypso Genel Müdürü Simon Hellwih yayınladığı mektupta “Tatilde, saatlerce Tropico 6’yı oynadım ve gerçekten beğendim, fakat benim fikrim oyunu beğenmek için yeterli değil. Oyunu gerçekten sevmek istiyorum! Tropico 6 iyi fakat henüz, çok iyi ya da yeterli değil” dedi.

Hellwig, oyunun yayın tarihinin ertelenme tarihiyle ilgili olarak “Şahsi fikirlerim ile oyunun beta sürümünü oynayan oyuncuların geri dönüşlerini birleştirdik ve Kalypso olarak oyunun tarihini 29 Mart 2019’a erteledik” dedi.

Oyunla ilgili olarak Tropico 6’nın seriye devrimsel yenilikler getirmediği ve Tropico 5’in çok benzeri olduğu düşüncesi oluştu. Ayrıca, yaşanan gecikme sebebiyle, Tropico 6’yı ön siparişle satın alanlara, çıkacak olan ilk DLC ücretsiz dağıtılacak.  

Kaynak : https://www.pcgamer.com/tropico-6s-release-date-has-been-pushed-back-to-march/

Teknoloji - 10:02 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

21.02.2020 03:16:53
  • 06:20 İmsak
  • 07:45 Güneş
  • 13:23 Öğle
  • 16:21 İkindi
  • 18:51 Akşam
  • 20:11 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER