29° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Kadim Bilgilerin Hakimi Medyum

Tanıtım yazıları - Haziran 18, 2019 3:17 pm A A

Medyum denildiğinde ilk akıllara gelen büyü yapan, fal bakan, gelecek hakkında bilgi veren kişiler gelmektedir. Oysaki medyumluk tüm bunların ötesinde doğa üstü yeteneklere sahip, sezgileri güçlü, geçmiş – geleceği sahip olduğu sezgi, yetenekler sayesinde gören ve kadim bilgilere sahip kişilerdir.

 Boyutlar Arası Frekanslar

 Sadece bu dünya ile ilgili bilgilere sahip olmaz ruhsal alemler boyutuna da geçebilen özel kişilerdir. Genellikle trans yöntemini kullanmaktadırlar. Sahip oldukları yüksek enerji ve frekans boyutu ile bilinmeyene, görülmeyene özel yetenekleri sayesinde ulaşabilirler.

 Medyum ali tüm bu özel yetenekler ile donatılmış bir şekilde dünyaya gelmiş ve yıllar içerisinde yeteneklerinin çok daha fazla farkına vararak kendisini daima geliştirmiştir. Kendisinden yardım isteyen danışanlarına sonsuz katkıda bulunmuş, hayatlarını olumlu yönde fayda sağlayabilmiş özel bir kişiliktir.

 Danışmanlık Hizmeti Alan Kişilerin Yorumları

 Kendisinden danışmanlık alan kişiler ise kendisi ile ilgili Medyum yorumları yaparken daima kendilerine kattığı faydadan bahsetmektedirler. Medyum ali’nin insanların hayatlarına kattığı değer asla göz ardı edilemez. Bu noktada kendisi ile görüşen danışanları yorumlarını her zaman olumlu olarak sunmuşturlar.

 Medyumluk asla falcılık ile karıştırılmamalıdır. Medyum özel yetenekler ile donatılmış çok özel insanlardır. Bugün ve yarın hakkında sahip oldukları duru görü ve altıncı his yetenekleri sayesinde bilgi sahibi olabilirler, kendilerine danışan kişileri olumlu yönde yönlendirmeyi başarabilirler.

Tanıtım yazıları - 3:17 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

14.08.2020 11:25:47
 • 04:28 İmsak
 • 06:06 Güneş
 • 13:14 Öğle
 • 17:03 İkindi
 • 20:12 Akşam
 • 21:42 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER
echo '
';