20° Parçalı bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

IT: Bölüm 2, Box Office’te Zirvedeki Yerini Koruyor

Teknoloji - Eylül 14, 2019 10:58 pm A A

IT serisinin ilk filmi sinema severler tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Bir kesim tarafından yoğun bir kötü yorum silsilesine maruz kalmış olsa da izlenme rakamları olarak tatmin edici seviyelere ulaşmayı başarmıştı. Filmi sonunun izleyenleri tatmin etmemesi ve hikayenin tabiri caizse “havada kalmış” olması yapımcıları ikinci filmi çekmek için teşvik etmişti. Bölüm 2’nin çekimlerine başlandığı duyurulduğundan beri sosyal medya üzerinden tepkiler yağmaya başlamıştı. Bu durum da insanların aklına “Acaba film çıktığında tutmayacak mı?” sorusunun yerleşmesine sebep olmuştu.

Geçtiğimiz hafta filmin vizyona girmesiyle birlikte durumun hiç de öyle olmadığını görmüş olduk. Geçen hafta sonu Box Office’te listelerin birinci sırasında boy göstermeyi başaran film, bu hafta da zirvedeki yerini koruyacak. Geçtiğimiz cuma günü 12,8 milyon dolar hasılat elde etmeyi başaran film, bu hafta itibariyle yaklaşık olarak 40,5 milyon dolar hasılat elde edecek. IT: Bölüm 2’nin toplam hasılatının ise yaklaşık olarak 153,5 milyon dolar olması bekleniyor.

IT: Bölüm 2’nin Konusu:

IT: Bölüm 2, birinci filmden 27 sene sonrasını konu alıyor. Birinci filmde “Ezikler Kulübü” olarak adlandırılan çocukların büyümüş hallerine Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, Isaiah Mustafa, Jay Ryan, James Ransone, Andy Bean gibi isimler hayat verdi. Pennywise’ı ise tekrardan Bill Skarsgård oynadı. 

Filmde karakterlerden biri hariç hepsinin kasabadan ayrıldığını görüyoruz. Fakat hepsi küçüklüklerinde kendilerine bir söz vermişlerdi. Eğer ‘O’ ölmediyse ve bir gün geri gelecek olursa onlar da kasabaya geri döneceklerdi. Film genel olarak Pennywise geri dönmesi ve artık büyümüş olan çocukların onu tekrar durdurmaya çalışmasını konu alıyor.

Sizler film hakkında ne düşünüyorsunuz? Filmi izleyenleriniz varsa sizce izlemeye değer bir film mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Teknoloji - 10:58 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

03.06.2020 16:09:35
 • 03:30 İmsak
 • 05:26 Güneş
 • 13:07 Öğle
 • 17:06 İkindi
 • 20:38 Akşam
 • 22:26 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER