18° Parçalı bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Çorlu tren faciasında oğlunu kaybeden anne Gülben Ergen’e seslendi: Oğlum ile oğlunuz aynı takımda top oynuyordu. Bir gün aradınız mı?

Gündem Haber - Eylül 15, 2019 3:24 am A A

8 Temmuz 2018 tarihinde Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine bağlı Sarılar köyünde meydana gelen tren kazasında 7’si çocuk 25 kişi hayatını kaybetmiş, 340 kişi de yaralandı. Bu kazada Mısra Öz,oğlu Oğuz Arda Sel’i ve eski eşi Hakan Sel’i kaybetti. Kişisel Twitter hesabından zaman zaman bu kaza nedeniyle yetkilileri eleştiren Sel, bu kez çocukları PKK tarafından kaçırılan annelere destek olan Gülben Ergen‘in Çorlu Tren Katliamı’nda çocuklarını kaybeden annelere destek olmamasına tepki gösterdi.

Paylaşımında Mısra Öz “Anneler çocuklarından ayrı kalmasın. Çocuklarından ayrı düşürülen tüm annelerin biz daima yanlarındayız da siz Gülben Ergen siyasete göre annelerin yanında olmayınız. Hangi gün yanımızda oldunuz? Üstelik oğlum ile oğlunuz aynı takımda top oynuyordu. Bir gün aradınız mı?” dedi.

“BİZ ANNE DEĞİL MİYİZ?”

Mısra Öz Sel, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında tren kazasında hayatını kaybeden çocukların fotoğraflarını paylaşarak “Biz anne değil miyiz? Çocuklarımız toprak altında?” ifadelerine yer verdi.

Gülben Ergen'den HDP il binasının önünde eylem yapan ailelere destek ziyaretiGülben Ergen’den HDP il binasının önünde eylem yapan ailelere destek ziyareti Çorlu tren faciasında oğlunu kaybeden anne Gülben Ergen'e seslendi: Oğlum ile oğlunuz aynı takımda top oynuyordu. Bir gün aradınız mı?

Gündem Haber - 3:24 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

03.06.2020 15:06:38
 • 03:30 İmsak
 • 05:26 Güneş
 • 13:07 Öğle
 • 17:06 İkindi
 • 20:38 Akşam
 • 22:26 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER