16° Parçalı bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

“Her kadın ‘Evet’ der”

Magazin - Ekim 9, 2019 1:12 pm A A
01Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

2015 yılında yayınlanan ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinde çocuk yaşta kendisinden yaşça büyük bir adamla evlendirilen çocuk gelin rolünde oynayan Meltem Miraloğlu’nun evlilik kararı magazin gündemini sarstı.

02Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

32 yaşındaki Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük 80 yaşındaki Patrick isimli bir Amerikalı ile evlendi. 

03Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

Oyuncu çok konuşulan evlilik kararının ardından sessizliğini, 2. Sayfa programına bozdu. İşte Miraloğlu’nun evliliği ile ilgili yaptığı o açıklama: 

04Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umrumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk.

05Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın ‘evet’ der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın. Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum.

06Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

Oyuncu Meltem Miraloğlu, Hayat Devam Ediyor dizisinde 70 yaşındaki bir adamla evlendirilmesi için zorlanan 15 yaşındaki çocuğu canlandırıyordu.

07Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

Miraloğlu, 2016 yılında da altı aydır birlikte olduğu yönetmen – yapımcı Tayfur Aydın’la evlenmiş fakat bu evlilik uzun sürmemişti. 

08Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

2017 yılında yapımcı eşi Tayfur Aydın’dan sessiz sedasız boşanmıştı.

09Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

MELTEM MİRALOĞLU KİMDİR?

Oyuncu, 13 Ocak 1987’de Diyarbakır’da doğmuştur. 2 yaşında iken geçim zorlukları sebebiyle ailesiyle beraber İstanbul’a taşınmıştır.

10Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

Çocukluğundan beri oyunculuğa ilgili olduğunu söyleyen Miraloğlu, Müjdat Gezen Güzel Sanatlar Akademisi’nden mezun olmuştur.

11Meltem Miraloğlu: Her kadın 'evet' der - Magazin haberleri

İlk olarak “Hayatı Çalınan Çocuklar Sosyal Sorumluluk Projesi” reklam filminde oynamıştır. Daha sonra ise Hayat Devam Ediyor adlı dizide oynamıştır.

Magazin - 1:12 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

29.05.2020 20:00:23
 • 03:34 İmsak
 • 05:29 Güneş
 • 13:07 Öğle
 • 17:05 İkindi
 • 20:34 Akşam
 • 22:20 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER