24° Parçalı az bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi

Magazin - Ekim 19, 2019 11:18 am A A
01Oğuzhan Koç ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

Uzun bir süredir birliktelik yaşayan şarkıcı Oğuzhan Koç ile oyuncu Yağmur Tanrısevsin geçtiğimiz günlerde yaptıkları ortak açıklama ile ayrıldıklarını duyurmuştu. 

02Oğuzhan Koç ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Oğuzhan Koç ayrılık sonrası ilk kez Nişantaşı’nda bulunan bir alışveriş merkezinde görüntülendi. 

03Oğuzhan Koç ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

Ayrılık sorularına, “Teşekkür ederim ama bu konu hakkında konuşmayacağım” dedi.

04Oğuzhan Koç ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

Oyuncu, “Evliliğe bir türlü sıcak bakamamasına Yağmur Tanrısevsin’in çok sinirlendiği, çiftin bu yüzden ayrıldıkları” iddialarının sorulması üzerine de, “Gerekli açıklama zaten yapıldı. Ben daha fazla konuşmak istemiyorum” yanıtını vererek gözlerden uzaklaştı. 

05Oğuzhan Koç ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

Ünlü çift ayrılıklarını sosyal medyadan yaptıkları şu paylaşımla duyurmuştu: 

Herkese merhaba,  Bugünlerde aklımız, kalbimiz, hepimizin güvenliği için mücadele eden Kahraman Mehmetçiğimiz’le. Onların yuvalarına sağ salim dönmelerinden daha önemli bir gündem olamaz.

06Oğuzhan Koç ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

Ülke olarak geçirdiğimiz bu yoğun ve hassas günleri düşünerek gündemi meşgul etmemek için sessiz kalmaya çok dikkat ettik. Ancak ilişkimizin bitişi sonrasında medyada yer alan ve gerçeği yansıtmayan haberlerle ilgili ilk ve son kez bir açıklama yapmak zorunda kaldık.

07Oğuzhan Koç ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

4 yıl önce sevgi ile başladığımız ve birbirimize karşı hiç bir insani hata yapmadan sürdürdüğümüz ilişkimizi dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık. Bu kararımıza ve sonrasında yaşayacağımız sürece herkesin saygı ve hassasiyetle yaklaşacağına inanıyoruz.

Oğuzhan -Yağmur

08Oğuzhan Koç ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

Magazin - 11:18 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

14.07.2020 12:00:03
 • 03:43 İmsak
 • 05:37 Güneş
 • 13:15 Öğle
 • 17:13 İkindi
 • 20:43 Akşam
 • 22:29 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER
echo '
';