13° Parçalı bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Ünlü oyuncu hamile!

Magazin - Ekim 21, 2019 8:44 am A A
01Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

Oyuncu Saadet Işıl Aksoy, Pamir Kıraner ile 2014 yılında dünyaevine girmişti.

02Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

Çiftin mutlu evlilikleri sürüyor.

03Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

Evlenmesinin ardından eşi ile birlikte ABD’ye yerleşen Saadet Işıl Aksoy, sosyal medya hesabından sevenlerine bir müjde verdi.

04Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

ÜNLÜ OYUNCU HAMİLE

Köpeği ile çekilen bu pozunu sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, anne olacağını, “Bazı sürprizler çok güzel” sözleriyle duyurdu.

05Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

Takipçileri bebek bekleyen çifte çok sayıda, “Tebrikler” ve “Maşallah” yorumları yaptı.

06Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

SAADET IŞIL AKSOY KİMDİR?

1983 yılında Emniyet Teşkilatı’nda çalışan bir ailenin kızı olarak İstanbul’da dünyaya gelen Saadet Işıl Aksoy, Acıbadem Lisesi’nden mezun olduktan sonra, üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı.

07Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

İlk profesyonel tiyatro deneyimini 2010 yılında Robert Harling’in yazarlığını yaptığı, Tiyatrokare tarafından sahnelenen “Çelik Manolyalar” adlı tiyatro oyununda yaşayan Saadet Işıl Aksoy ilk beyazperde deneyimi ise Semih Kaplanoğlu’nun yönettiği “Yumurta” filmiyle 2007 yılında yaşadı.

08Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

Bu filmle, 2007 Şili’nin Valdivia Uluslararası Film Festivali ve 2007 Saraybosna Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Ayrıca, 2007 Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Behlül Dal Genç Yetenek Özel Ödülü’nü almaya hak kazandı.

09Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

2008 yılında ABD yapımı “A Beautiful Life” filminde Denise rolünde oynadı. Ardından Mert Fırat ile başrollerini paylaştığı “Başka Dilde Aşk” adlı filmde oynamıştır. Bu film 46. Altın Portakal Film Festivali’nde Kent Konseyi Seyirci Ödülü’nü aldı.

10Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

2009 yılında yönetmenliğini Sergio Castellitto’nun yaptığı ve Bosna Savaşı dönemini anlatan “Twice Born” adlı bir drama türü filmde, Aska karakterini oynayarak Penelope Cruz’la birlikte rol aldı.

11Saadet Işıl Aksoy hamile! Saadet Işıl Aksoy: Bazı sürprizler çok güzel - Magazin haberleri

2014 yılında Pamir Kıraner ile dünya evine giren Saadet Işıl Aksoy, eşi ile birlikte 2015 yılının son aylarına doğru Türkiye’ye veda edip ABD’ye yerleşmişti. Güzel oyuncu, “Vatanın Sensin” dizisinin kadrosuna dahil olmuştu. Saadet Işıl Aksoy, son olarak Ailecek Şaşkınız filminde rol almıştı.

Magazin - 8:44 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

29.05.2020 00:28:36
 • 03:34 İmsak
 • 05:29 Güneş
 • 13:07 Öğle
 • 17:05 İkindi
 • 20:34 Akşam
 • 22:20 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER