20° Parçalı bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Boşanmada ‘büyü’ iddiası

Magazin - Kasım 8, 2019 10:53 am A A
01Işın Karaca-Tuğrul Odabaş çiftinin boşanmasında büyü iddiası - Magazin haberleri

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; geçtiğimiz günlerde üç yıllık eşi Tuğrul Odabaş’tan anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Işın Karaca, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Boşanma davası sonrası soluğu Bebek’te bulunan bir otelde alan şarkıcı, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

02Işın Karaca-Tuğrul Odabaş çiftinin boşanmasında büyü iddiası - Magazin haberleri

“SON DERECE NORMAL BİR BOŞANMA”

Boşanma davasıyla alakalı iddiaları yalanlayan Işın Karaca, “Son derece normal bir boşanma. İnsanlar küser, insanlar boşanır” diye konuştu.

03Işın Karaca-Tuğrul Odabaş çiftinin boşanmasında büyü iddiası - Magazin haberleri

“DELİRMİŞ OLABİLİR MİSİNİZ?”

Tuğrul Odabaş’ın büyü iddiaları sorulunca şarkıcı, “Ne büyüsü arkadaşlar? Bilim ve teknoloji çağında yaşıyoruz. Delirmiş olabilir misiniz, böyle bir şey olabilir mi?” diyerek eski eşinin açıklamalarını yalanladı. 

04Işın Karaca-Tuğrul Odabaş çiftinin boşanmasında büyü iddiası - Magazin haberleri

“HAYAT DEVAM EDİYOR”

“Okuldan Mia çıkacak, gitmem lazım” diyen şarkıcı, “Hayat devam ediyor. Herkesin sağduyulu olmasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

05Işın Karaca-Tuğrul Odabaş çiftinin boşanmasında büyü iddiası - Magazin haberleri

“UZATMANIN BİR ANLAMI YOK”

Muhabirlerin, “Tuğrul Odabaş, annenizi arayıp, ‘Beni bu adamdan boşa’ dediğinizi iddia etti” sözlerine Karaca, “Tuğrul’a soracaksınız onu, bana değil. Ben neden boşandığımı biliyorum. İlişkiler bitiyor, bitti… Tamam işte, bunu uzatmanın bir anlamı yok” şeklinde konuştu.

06Işın Karaca-Tuğrul Odabaş çiftinin boşanmasında büyü iddiası - Magazin haberleri

“ONLARIN İLİŞKİLERİNE KARIŞAMAM”

Karaca, “Mia benim kızım” diyen Odabaş’la alakalı, “Yukarda Allah var, çok emeği var. Kimse tersini söylemiyor. Şöyle de bir gerçek var tabii ki; onların ilişkilerine karışmam. Birbirlerini çok seviyorlar, karışacak bir şey yok yani” dedi.

07Işın Karaca-Tuğrul Odabaş çiftinin boşanmasında büyü iddiası - Magazin haberleri

Şarkıcı, geçtiğimiz günlerde katıldıkları düğüne el ele gelip Odabaş’ın doğum gününde ise paylaştığı duygusal mesaj hatırlatılması üzerine, “Olur böyle şeyler arkadaşlar” şeklinde yanıt verdi.

08Işın Karaca-Tuğrul Odabaş çiftinin boşanmasında büyü iddiası - Magazin haberleri

Tuğrul Odabaş’ın “Neden ayrıldığımızı bilmiyorum” açıklamalarına Karaca, “O biliyordur canım, neden bilmesin?” dedi.

09Işın Karaca-Tuğrul Odabaş çiftinin boşanmasında büyü iddiası - Magazin haberleri

“ALTINDA BİR ŞEY ARAMANIN ANLAMI YOK”

Boşanmalarının ardından çıkan iddialarla alakalı konuşan Karaca, şu ifadeleri kullandı:

Türetmekte şahanesiniz yani. Aldatma yok, para sıkıntısı yok. İlişkilerde bir süre sonra bir şeyler bitiyor, bizde de bitti. Bu kadar basit. Kavga ettiğimiz, söylediğimiz bir şey yok. Ben çok sıkılınca, çok bunalınca o da çok sıkılıp, bunalıyor haliyle. Ben bunu istemedim, bu kadar basit yani. Altında bir şey aramanın anlamı yok.

işın karacaişın karaca boşandıtuğrul odabaşGÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

Magazin - 10:53 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

03.06.2020 15:54:10
 • 03:30 İmsak
 • 05:26 Güneş
 • 13:07 Öğle
 • 17:06 İkindi
 • 20:38 Akşam
 • 22:26 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER