Kısa süreli yağmur
  • EURO 6.59
  • DOLAR 6.11

Korku Filmi Klasiği Paranormal Activity, 2021’de Geri Dönüyor

Teknoloji - Kasım 8, 2019 5:15 pm A A

Pek çok sinemasever, korku filmlerini izlemeyi seviyor. Ancak ülkeler arasındaki kültür farklılıkları, sinemaseverlerin korku filmlerine bakış açısını doğrudan etkiliyor ve kimi kültürlerde korkudan titreten filmler kimi kültürlerde insanları güldürebiliyor. Ancak bu konuda kendini ispatlamış ve tüm dünyada büyük yankı uyandırmış bir örnek bulunuyor; Paranormal Activity.

İlk kez 2007 yılında hayatımıza giren film, korku filmi izlemeyi seven sinemaseverlerin çok büyük ilgisini gördü. Bu yoğun ilgi, beraberinde bu filmin bir seri haline gelmesini sağladı ve şu sıralar Paranormal Activity’nin yeni bir üyesiyle ilgili olarak konuşuluyor. 2015 yılından sonra bir daha vizyonda görünmeyen Paranormal Activity, şimdi yeni bir üyeyle dönüyor.

Paranormal Activity

Yeni filmle ilgili neredeyse hiçbir bilgi yok. Hatta filmin yönetmeni ve oyuncu kadrosu da bilinmiyor. Filmle ilgili bilinen tek gerçek, yeni Paranormal Activity’nin yapımcılığını Blumhouse’un üstleneceği. Üstelik bilinmeyen şeyler arasında filmin ismi de bulunuyor. Paranormal Activity 4’ten sonra filmin isimlendirilmesindeki sayılar kaldırıldı. Ancak yine de şu an için yeni filme “Paranormal Activity 7” diyebiliriz. 

Aslına bakacak olursak Paranormal Activity, çok da büyük paraların harcandığı bir yapım değil. Ancak serinin her üyesi, sinemaseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Serinin son üyesi “Paranormal Activity: The Ghost Dimension” bile çok da beğenilmemesine rağmen 10 milyon dolarlık bütçe ile 78.9 milyon dolar hasılat elde etmeyi başardı. Bu bağlamda yapımcı şirket, ortaya çok daha iyi bir iş koymayı planlıyor olabilir.

Paranormal activity

Şimdi ise ortaya çıkan bilgiler, Paranormal Activity 7’nin 21 Mart 2021‘de vizyona gireceğini gösteriyor. Bu tarihin sinema sektörü için farklı bir anlamı daha var. Aynı gün, Ben Wheatley tarafından yönetilen yeni Tomb Raider filmi vizyona girecek. Bakalım sinemaseverler, yeni Paranormal Activity ile yeni Tomb Raider arasında nasıl bir seçim yapacak?

Teknoloji - 5:15 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

21.02.2020 02:03:02
  • 06:20 İmsak
  • 07:45 Güneş
  • 13:23 Öğle
  • 16:21 İkindi
  • 18:51 Akşam
  • 20:11 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER