15° Parçalı bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Scooby-Doo’nun Yeni Filmi SCOOB’dan İlk Görseller Geldi

Teknoloji - Kasım 8, 2019 5:10 pm A A

İlk kez 1969-1986 yılları arasında ABC televizyonunda yayınlanan Scooby-Doo, beyaz perdedeki serüvenine 2002 yılında başlamıştı. Dört arkadaş ve bir köpeğin maceralarını konu alan efsanevi animasyon, iki sene sonra gelen devam filmi Scooby Doo 2: Canavarlar Kaçtı (Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed) ile maceraya kaldığı yerden devam etmişti. 

Scooby-Doo hayranları, tam 15 senedir üçüncü bir devam filminin gelmesini bekliyordu. Warner Bros. geçtiğimiz mart ayında içinde Scooby-Doo, Jetgiller, Taş Devri gibi 90’ların ikonik animasyonlarından yer alacağı Hanna-Barbera adında yeni bir evren oluşturacağını açıklamıştı. 

Stüdyonun yaratacağı yeni anlatı dünyasında izleyeceğimiz ilk yapım, Scooby-Doo ya da yeni ismiyle SCOOB olacak. 2004 yılından bu yana ilk kez beyaz perdede boy göstermeye hazırlanan efsanevi animasyon, yenilenen yüzüyle çok daha geniş bir kitleye hitap etmek istiyor.

Scooby-doo

SCOOB filminde, Scooby-Doo ve arkadaşları, Hanna-Barbera evreninin diğer kahramanları Dick Dastardly ile mücadele edecek. Heyecanla beklenen animasyondan gelen fotoğraflarda, Zac Efron’un ses vereceği Fred ve onun can dostu Scooby-Doo’yu görüyoruz. 

Her iki karakterin de de orijinal hallerinde karşımıza çıkacağını net bir şekilde söyleyebiliriz. Bununla birlikte yeni animasyon teknolojileri, görsel anlamda eksiksiz bir yapım izlememizi sağlayacak. 

FRED

Scooby-Doo karakteri her zaman olduğu gibi Frank Welker’ın sesiyle hayat bulacak. Velma karakterine Gina Rodriguez hayat verirken, Shaggy karakteriyle de Will Forte olacak. Seslendirme kadrosunda yer alan diğer isimler arasında Mark Wahlberg, Mckenna Grace, Amanda Seyfried ve Jason Isaacs de bulunuyor. Yönetmen koltuğunda Tony Cervone’nin oturduğu SCOOB, 2020 yılının mayıs ayında vizyona girecek. 

Teknoloji - 5:10 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

26.05.2020 07:18:10
 • 03:38 İmsak
 • 05:30 Güneş
 • 13:06 Öğle
 • 17:04 İkindi
 • 20:32 Akşam
 • 22:16 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER