25° Parçalı az bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Disney+ Kullanıcıları, İlk Yayın Gününde Bağlantı Sorunlarıyla Karşılaştı

Teknoloji - Kasım 12, 2019 6:13 pm A A

Beklenen gün geldi ve Disney+, bugün itibarıyla yayın hayatına başladı. Ancak ücretsiz deneme sürelerini başlatarak Disney+ kataloğunu incelemeye çalışan bazı kullanıcılar, sosyal medyada hizmete erişmeye çalışırken bağlantı ve giriş sorunlarıyla karşılaştıklarını bildirdiler.

Sorundan tüm kullanıcılar etkilemiyor gibi görünse de, özellikle Twitter’da ‘Oyunbozan Ralph’ ve ‘Ralph ve İnternet’ animasyon serisinin yıldızları Ralph ve Vanellope’nin yer aldığı hata mesajı, birçok kişi tarafından paylaşılıyor. Genel olarak bazı filmleri izleyememekten, oturum açamamaktan şikayet eden kullanıcılar, Disney+ müşteri hizmetlerini aramaya çalıştıklarında bir saat veya daha uzun bekleme süreleriyle karşılaştıklarını belirttiler.

disney+ bağlantı problemleri

Disney Yayın Hizmetleri’nin, ilk gündeki yoğunluğu yakından takip edip, sorunları çözmek için uğraşıyor olması muhtemel. Şirket daha önce Hollanda’da test yayını başlatmış ve Disney’in doğrudan tüketici başkanı Kevin Mayer test süreci hakkında, “Hollanda harika bir sınavdı. Uygulamanın nasıl çalıştığını, teknoloji sorunlarını görebilmemiz için yeterli sayıda kullanıcıya sahip olmak istedik. Bu arada her zaman teknoloji sorunları olur ve böyle bir hizmetin teknik performansını artırabilirsiniz. Yani her şeyi çözemedik” şeklinde konuşmuştu.

Disney’in yayın platformu aylarca süren bekleyişin ardından ABD, Kanada ve Hollanda’da hizmete girdi ve ABD’de aylık 6,99 dolar olarak ücretlendiriliyor. Akış Hizmeti, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic gibi önemli markalardan yaklaşık 500 film ve 7.500 dizi bölümü içeriyor. Filmler arasında “Star Wars” ve “Avengers” gibi öne çıkan serilerin yanı sıra, 18 Pixar filmi ve “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” ve “Güzel ve Çirkin” gibi Walt Disney klasikleri yer alıyor.

Disney+, 19 Kasım’da Avustralya, Yeni Zelanda ve Porto Riko’da başlatılacak ve ardından 31 Mart 2020’de İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya gibi ülkelerle Avrupa’ya adım atacak.

Teknoloji - 6:13 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

14.07.2020 12:04:53
 • 03:43 İmsak
 • 05:37 Güneş
 • 13:15 Öğle
 • 17:13 İkindi
 • 20:43 Akşam
 • 22:29 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER
echo '
';