25° Parçalı az bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

“Bu dakikadan itibaren tek başınasın”

Magazin - Aralık 2, 2019 3:55 pm A A
01Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

Müge Boz, basketbolcu Caner Erdeniz ile haziran ayında Barcelona’da nikah masasına oturmuştu. Çiftin kız bebekleri Vina ise geçtiğimiz günlerde dünyaya gelmişti.

02Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Müge Boz, YouTube kanalında doğum sürecini anlattığı bir video yayınladı. Doğuma girdiği anda yalnız başına kaldığını dile getiren oyuncu, gözyaşlarını tutamadı. 

İşte Boz’un açıklamalarından öne çıkan kısımlar:

03Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

– Ben bir anda hayatımda daha önce tanımadığım değişik bir acı ile uyandım. Acı da değildi aslında. Sanki içimde bir lastik kopmuş gibi… Oldukça sakin bir şekilde Caner’i uyandırdım. ‘Bebeğim sanırım hastaneye gitmemiz gerekiyor’ dedim.

04Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

– Caner’in tüm ısrarlarına rağmen doğum çantamı hazırlamamıştım. Hemen onları halledip hastaneye gittik.

05Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

– Bebeğin kalp atışlarını ölçen bir alet vardı. Onu takacakları zaman ‘Neden takıyorlar şimdi, ne gerek var’ diye düşünüyorum. Sonra doktorum ‘Sanırım burada bir problem var’ dedi.

06Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

– Kendime göre çok iyi performans gösteriyordum. Doktor ‘Kalp atışları düşüyor, ben risk alamayacağım. Su geldikten sonra 8 saat içinde doğum olması gerekiyor, biz o süreyi geçtik. Riskli bir duruma dönebilir, sezaryene dönüyoruz’ dedi.

07Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

– O an inanılmaz derecede bir kabulleniş yaşadım. 8-9 saat deliler gibi uğraştım. Normal doğum olmadı. İnanılmaz bir panik oldum. İçeride bir problem olmuş olabileceğini düşündüm. Caner inanılmaz şaşkındı.

08Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

– Doktor ‘Doğumu epidural yaparız ve Caner doğuma girebilir’ dedi. Aşağıya doğru hızlı bir şekilde indik. Doktor Caner’e ‘Seni aşağıda giydireceğiz’ dedi. Kapıdan beni uğurladılar. En son Caner’i gördüm. Kapı kapandı. Hemşireler ‘Eşi de girecek doğuma’ dediler. Anestezist ‘Hayır, genel anesteziye döndüm’ dedi.

09Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

– Caner içeri gelecek diye ayrıldık ve ben içeride öğreniyorum ki; giremiyor. ‘Müge bu dakikadan sonra artık gerçekten tek başınasın’ dedim. Aklıma gelen ilk şey Vina ile konuşmak oldu. Vina’ya ‘Bebeğim şu anda doğuma giriyoruz ama baban yanında olamayacak. Seni doktorlar ve hemşireler karşılayacak. Lütfen korkma.’ dedim.

10Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

– Doktoruma ‘Lütfen konuştuklarımızı unutma. Vina olabilecek en hızlı şekilde babasının yanına gitsin. Yapılacak bütün tetkikler o Caner’in kucağındayken yapılsın’ dedim. Ondan sonrası yok…

11Müge Boz doğum sürecini anlattı Bu dakikadan itibaren tek başınasın - Magazin haberleri

– Kendime geldiğimde, onu kucağıma aldığımda Caner’in bakışları… Gerçekten tarif edilemez bir duyguymuş. Vina’nın cinsiyetini öğrendiğim anı bile hatırlamıyorum. Genel olarak bu doğum bana hiçbir şeyi kontrol edilemeyeceğini öğretti.

müge bozmüge boz doğumcaner erdenizGÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

Magazin - 3:55 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

14.07.2020 13:59:16
 • 03:43 İmsak
 • 05:37 Güneş
 • 13:15 Öğle
 • 17:13 İkindi
 • 20:43 Akşam
 • 22:29 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER
echo '
';