27° Az bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Cybertruck’ın Forza Oyunlarına Eklenmesi İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

Teknoloji - Aralık 2, 2019 11:50 pm A A

Gelişmiş teknolojiye sahip Tesla Cybertruck, popülerliği ile interneti kasıp kavuruyor. Aracı kullanmak isteyen ancak buna para ödemek istemeyen oyuncular, popüler imza kampanyası platformu Change.org sitesinde bir imza kampanyası başlattı.

İmza kampanyası ile Microsoft, Turn 10 Studios, Playground Games ve Tesla şirketlerine ulaşmayı amaçlayan oyuncular, bu şirketlerin ortaklaşa çalışarak Cybertruck’ı Forza Horizon 4’e hatta yeni Forza oyununa eklemelerini talep ediyorlar. Bugün başlatılan kampanyayı henüz sadece 29 kişi imzaladı. Yani oyunun üreticisi ya da dağıtıcısının kampanyayı görüp dikkate alması için daha çok yol var.

Cybertruck’ı sıradaki Forza oyununda görmemiz olası:

tesla model s forza

Şu anda Forza Motorsport 7’de de Forza Horizon 4’te de hiçbir Tesla modeli mevcut değil. Yine de bu imza kampanyası başarısızlıkla sonuçlansa bile önceki oyunlardaki örneklerden dolayı sonraki Forza oyununun ya da mevcut Forza oyunlarının araç listesine Tesla Cybertruck’ın eklenmesi gayet yüksek bir olasılıklı bir durum. Daha önce Tesla Model S; Forza Horizon 2, Forza Horizon 3 ve Forza Motorsport 6’da yer almıştı. İlk çıkan Tesla arabası Tesla Roadster’ı ise Forza Motorsport 4 oyununda kullanmak mümkündü. 

Son birkaç yıldır ilk kez bir yıl içinde seriye ait yeni bir oyun çıkarmayan Microsoft, 2019 yılı içerisinde yeni bir Forza oyunu yayınlamadı. Bunun yerine geliştiriciler, mevcut olan Forza Motorsport 7 ve Forza Horizon 4 oyunlarını yeni arabalar eklemek yoluyla geliştirmekle meşgul oldular.

Microsoft’un sıradaki konsolu Scarlett adı altında tanıtılacak ve 2020’nin yaz aylarında satışa sunulacak. Konsol ile ilgili çok fazla detay mevcut değil ama Scarlett’ın Xbox One X’ten 4 kat daha güçlü olacağı öngörülen özel bir işlemciyle geleceği söyleniyor. Ayrıca söylentilere göre sıradaki Forza oyunu, bu konsolla birlikte satışa sunulacak. Bu olasılık, Microsoft’un neden 2019’da yeni bir Forza oyunu çıkarmadığına cevap olabilir.

Teknoloji - 11:50 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

15.08.2020 08:39:18
 • 04:30 İmsak
 • 06:07 Güneş
 • 13:14 Öğle
 • 17:03 İkindi
 • 20:10 Akşam
 • 21:41 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER
echo '
';