29° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

“Ölmeyi tercih ederim”

Magazin - Aralık 11, 2019 9:22 am A A
01Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

ABD’li model Gigi Hadid, Condé Nast Traveller dergisinin sorularını yanıtladı.

02Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Mesleği gereği sürekli ulaşım halinde olan Hadid, “Geziler sırasında formunuzu nasıl koruyorsunuz?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

03Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Spor salonuna gidip koşu yapamam, ölmeyi tercih ederim. Çocukluğum dış mekanlarda geçti. Bu nedenle her yere bisikletle giderim ve fırsat buldukça yüzerim.

04Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Öte yandan sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Hadid, yatakta verdiği üstsüz pozu takipçileriyle paylaşmıştı. Hadid’in “Günaydın Paris” notuyla yaptığı paylaşım büyük ilgi görmüştü.

05Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Model, kariyer hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu. Hadid, şu ifadeleri kullanmıştı:

06Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Kariyerimle ilgili verdiğim en büyük karar, doğru menajeri bulmak… 17 yaşında genç bir model olarak başladığımda, ajansıma gidip, “Bu kişi benim için çalışmıyor. Benim daha yol gösterici ve vizyonu olan birine ihtiyacım var” demek zorunda kalmıştım.

07Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

New York’a taşındığımda okuluma devam ediyordum ve model olarak da desteklendiğimi hissediyordum. Yeni şirketim beni sektöre itti, bana çok şey öğretti ve nasıl kararlar almam gerektiğini açıkladı.

08Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Son karar her zaman benimdi ama süreci çok iyi öğrenmiştim. Kariyerimin başlangıcında, öncelikli olduğumu biliyordum. Bu nedenle burada olmalı ve kendimi kanıtlamam gerektiğinin bilincindeydim.

09Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Yıllarca “Evet” dedikten sonra, sanırım biraz yorulmuştum. Daha sonra yapılan programlarla planlı ilerlemeye başladım. Bu dönemde özellikle çiftliğimde vakit geçirip, dengemi sağladım.

10Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Şöhret, her gün öğrendiğim ve başa çıkmaya çalıştığım bir şey. Elbette iniş çıkışlarım oluyor. Kendim hakkında da çok şey öğrendim; kendime dürüst olmayı, kendimi korumayı, kutlamayı ve gerektiğinde iddialı olmayı… Çünkü ünlü olduğunuzda hayatınızın kontrolden çıktığını hissettiğiniz zamanlar oluyor.

11Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

İnsanlar sizi yargılıyor. Küçücük bir hatanız nedeniyle başlıklar ya da fikirler görüyorsunuz. İnsanlara nazik davranmaya çalıştım ama bu beni suiistimal etmelerine izin verdim anlamına gelmiyor.

12Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Her zaman feministtim çünkü annemin kendi hayatını kontrol altına fazlasıyla aldığını gördüm. Annemle babam boşanmış olsalar da bu durumun negatif yönlerini asla bana yaşatmadılar.

13Gigi Hadid: Salona gidip spor yapamam - Magazin haberleri

Her zaman birbirlerini desteklediler bu da bana annemdeki gücü gösterdi. Genç yaştayken insanlar arasında bir köprü olmak istediğimi anladım. Böylece de feminist olmayı seçtim.

gigi hadidGÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

Magazin - 9:22 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

14.08.2020 11:45:19
 • 04:28 İmsak
 • 06:06 Güneş
 • 13:14 Öğle
 • 17:03 İkindi
 • 20:12 Akşam
 • 21:42 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER
echo '
';