29° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Ahmet Nur Çebi: Transfer yapacak noktaya gelemiyoruz

Gündem Haber - Ocak 15, 2020 5:51 pm A A

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, sponsorluk anlaşmasının imza töreninde çarpıcı açıklamalar yaptı.

TFF’nin harcama limiti konusunda taviz vermeyeceğini söyleyen Ahmet Nur Çebi, “Taraftarımız merak ediyor. Cevaplamak zorunda kalıyorum, gündem belli, sınırlamalar… Bunların sonucuyla ilgili maalesef transfer yapacak noktaya gelemiyoruz. Kendileri bu konuda taviz vermeyeceklerini defalarca söylediler. İşin esası, gelir ve gider miktarlarında faizin indiğini görüyoruz. Bunun yansıtılması konusunda talepkar değiliz, iddia ediyoruz. Beşiktaş’ın ceza alacağı bir işe girmek istemiyoruz çünkü biz buraya işleri toparlamaya geldik” dedi.

GUILHERME AÇIKLAMASI

Yeni Malatyasporlu Guilherme transferi ile ilgili de konuşan Ahmet Nur Çebi, “Guilherme ile bir görüşme olmamıştır. Menajerler bu dönemde çok aktif. Guilherme’nin menajerine şartlarını sorduk. Pozitif cevap vermememize rağmen kamuoyunun gündeminde duruyor. Bir girişimimiz olmadı, menajeri bize ulaştı ama pozitif yanıt vermedik” şeklinde konuştu.

“FUTBOLCULARIMIZA TEKLİF YOK”

Kadrodaki oyuncularına teklif gelmediğini söyleyen Beşiktaş’ın başkanı, “Futbolcularımızdan ‘Gitmek istiyorum’ diye bize gelen bir teklif yok. Oyunculardan indirim istersek yeni vergi yasasına tabi olacağız. Şu anda öyle bir talebimiz yok. Sözleşmeleri biten, oturup konuşacağımız oyuncular var. Şu anda futbolcu satmak gibi bir tasarrufumuz söz konusu değil” ifadelerini kullandı.

“HİLE, HURDAYA GİRMEYİZ”

Transferde şeffaf olacaklarını belirten Çebi, “Transferde hile hurda düşünmüyoruz. Biz Beşiktaş’ız. Hile hurda ile yola devam etmeyiz. Bir taraftarımızı bile zan altında bırakacak işe girmeyiz. Acı bizimse, birlikte paylaşırız” şeklinde konuştu.

Ahmet Nur Çebi kimdir? Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi kimdir? Ahmet Nur Çebi biyografisiAhmet Nur Çebi kimdir? Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi kimdir? Ahmet Nur Çebi biyografisi Guilherme kimdir? Beşiktaş'ın kadrosuna katmaya çalıştığı Guilherme kimdir? Guilherme Costa Marques performansı!Guilherme kimdir? Beşiktaş’ın kadrosuna katmaya çalıştığı Guilherme kimdir? Guilherme Costa Marques performansı!

Haber Videosu

: Ahmet Nur Çebi: Transfer yapacak noktaya gelemiyoruz

Gündem Haber - 5:51 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

14.08.2020 11:07:43
 • 04:28 İmsak
 • 06:06 Güneş
 • 13:14 Öğle
 • 17:03 İkindi
 • 20:12 Akşam
 • 21:42 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER
echo '
';