23° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Birbirinden İşlevsel 13 Kilit Ekranı Uygulaması (Android)

Teknoloji - Ocak 15, 2020 6:50 pm A A

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların kilit ekranı çoğu kullanıcıya sıkıcı geliyor. Android, kilit ekranı üzerinde fazla değişiklik yapılmasına izin vermiyor ve sunduğu kısıtlı özelliklerle de yapabileceklerinizin her zaman bir sınırı oluyor. Mobil uygulama geliştiriciler bu konu üzerinde düşünmüşler ve kilit ekranı üzerine pek çok özellik ekleyebileceğiniz mobil uygulamalar geliştirmişler.

Kilit ekranı mobil uygulamaları sayesinde klasik bir kilit ekranı duvar kağıdı üzerine kısayollar ve eğlenceli özellikler ekleyebilir ya da tamamen sizin zevkinize göre tasarlanmış heyecan verici bir duvar kağıdı yaratabilirsiniz. Listelediğimiz 13 kilit ekranı mobil uygulamasını kullanarak bir bildirim geldiğinde ya da saate bakarken gördüğünüz kilit ekranı, telefonun bütün havasını değiştirecek. 

Telefonun bütün havasını değiştirecek 13 kilit ekranı uygulaması:

AcDisplay Hi Locker CM Locker LokLok Alarm Anti Theft C Locker Semper DashClock Solo Locker (DIY Locker) App Locker Master DynamicNotifications dodol locker App Lock

AcDisplay

Boyut: 3 MB İndirme Sayısı: 1 Milyon +

AcDisplay, size yepyeni bir bildirim alma deneyimi sunuyor. Dilediğiniz gibi düzenleyebildiğiniz kilit ekranınızın duvar kağıdı üzerine gelen bildirimleri, telefon kilidini açmadan kilit ekranı üzerinden açabilir, okuyabilir ve eğer istiyorsanız yanıtlayabilirsiniz. Böylece kilit ekranı üzerinden tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. 7

AcDisplay indirmek için:

AcDisplayİNDİR

Hi Locker – Your Lock Screen

Boyut: 9.7 MB İndirme Sayısı: 1 Milyon +

Hi Locker, size üç farklı tipte kilit ekranı teması sunuyor. Klasik, Lolipop ve iOS temalarından dilediğinizi seçerek kolayca kilit ekranı üzerine uygulayabilirsiniz. Her şeyini özelleştirebileceğiniz bu temalar, size günün saatine göre “Günaydın”, “İyi Akşamlar” gibi dostça selamlar verecekler. Yani yalnızlar için birebir.

Hi Locker – Your Lock Screen indirmek için:

Hi Locker – Your Lock ScreenİNDİR

CM Locker – Security Lockscreen

Boyut: Cihaza göre değişiyor İndirme Sayısı: 100 Milyon +

CM Locker, bir kilit ekranı uygulamasından çok daha fazla özellik sunuyor kullanıcılarına. Uygulama sayesinde, kilitli telefonunuzda tam bir kontrol ve güvenlik sağlayabiliyorsunuz. Şifrenin yanlış girilmesi durumunda telefon otomatik olarak fotoğraf çekiyor ve böylece telefonunuzu açmaya çalışan kişiyi yakalayabiliyorsunuz. Tüm bu güvenlik önlemlerinin yanı sıra HD kalitede duvar kağıtları ve temalarıyla da görsel bir zenginlik sunuyor.

CM Locker – Security Lockscreen indirmek için:

CM Locker – Security LockscreenİNDİR

LokLok: Draw on a Lock Screen

Boyut: 16 MB İndirme Sayısı: 500 Bin +

LokLok sayesinde içinizdeki sanatçıyı serbest bırakın. Siz ve diğer uygulama kullanıcısı kişileriniz ile ortak bir kilit ekranı kullanmanıza imkan sağlıyor. Beyaz tahta özelliği ile dilediğiniz resmi çizebilir ya da yazı yazabilirsiniz. Yazdıklarınız ve çizdikleriniz uygulamayı ortak kullandığınız kişilerinizin kilit ekranında da görünecektir.

LokLok: Draw on a Lock Screen indirmek için:

LokLok: Draw on a Lock ScreenİNDİR

Alarm Anti Theft Screen Lock

Boyut: 6 MB İndirme Sayısı: 1 Milyon +

Alarm Anti Theft Screen Lock uygulamasını kullandığınız zaman, istemediğiniz kişilerin telefonunuzu kurcalamadığından emin olacaksınız, en azından böyle bir şey olursa mutlaka duyacaksınız. Çünkü biri sizin telefonunuzu açmaya çalıştığı zaman, uygulama yüksek seste polis sireni çalmaya ve farklı renkte ışıklarla yanıp sönmeye başlıyor.

Alarm Anti Theft Screen Lock indirmek için:

Alarm Anti Theft Screen LockİNDİR

C Locker Free

kilit ekranı uygulaması

Boyut: 7.3 MB İndirme Sayısı: 100 Bin +

C Locker size heyecan dolu bir kilit ekranı deneyimi sunuyor. Android işletim sistemli telefonun bütün havasını değiştirecek 5 farklı türde widget, takvim hatırlatmaları, tüm mobil uygulamaları destekleyen bildirim ekranları ve şifre olarak desen çizme özelliği sunuyor. Böylece akıllı telefonunuzu kendi isteklerinize göre kişiselleştirirken, güvenlikten de ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. 

C Locker Free indirmek için:

C Locker FreeİNDİR

Semper: Zahmetsizce Öğren

Boyut: 16 MB İndirme Sayısı: 1 Milyon +

Eğitimin en kolay halini sunuyor Semper, hem de telefonunuzun kilidini bile açmadan. Telefonunuzu her uyandırdığınızda açılan kilit ekranınında, sizin seçtiğiniz bir yabancı dil, genel kültür, matematik ya da başka bir alanla ilgili kısa bir soru cevaplıyorsunuz. Böylece kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmek istediğiniz alanla ilgili pratik yapabiliyorsunuz.

Semper: Zahmetsizce Öğren indirmek için:

Semper: Zahmetsizce ÖğrenİNDİR

DashClock

kilit ekranı uygulaması

Boyut: 1.1 MB İndirme Sayısı: 100 Bin +

Kilit ekranınızın her bir noktasını kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Ekleyebileceğiniz widgetler sayesinde sık kullandığınız uygulamalara ya da ayarlara tek dokunuşla ulaşabilirsiniz. Arama, e-posta gönderme, not yazma ya da web tarayıcısında bir sayfa açma gibi tüm işlemleri DashClock sayesinde kolayca yapabilirsiniz.

DashClock custom extension indirmek için:

DashClock custom extensionİNDİR

Solo Locker (DIY Locker)

Boyut: 6.8 MB İndirme Sayısı: 10 Milyon +

Solo Locker sayesinde en sevdiğiniz fotoğrafları kilit ekranı açma şifreniz olarak kullanabilirsiniz. Android işletim sistemli telefonun bütün havasını değiştirecek olan bir desen çizme özelliği sunuyor. Böylece her bir desen noktasında sizin seçtiğiniz bir fotoğraf görünebiliyor. Size özel sunduğu HD kalitede duvar kağıtları ve widgetlerle de kilit ekranınızın sizi yansıtmasını sağlayabilirsiniz. 

Solo Locker (DIY Locker) indirmek için:

Solo Locker (DIY Locker)İNDİR

App Locker Master

Boyut: 4.1 MB İndirme Sayısı: 500 Bin +

App Locker Master sayesinde kilit ekranını olduğu kadar seçtiğiniz uygulamalarınızı da koruyabilirsiniz. Galeri ya da mesajlar gibi kimsenin girmesini istemediğiniz uygulamalara özel kilitler yerleştirebilirsiniz. Bu kilitleri desen çizme olarak ayarlarsınız, her bir desen noktası üzerinde bir emoji ya da bi fotoğraf görünmesini sağlayabilirsiniz.

App Locker Master indirmek için: 

App Locker MasterİNDİR

DynamicNotifications

kilit ekranı uygulaması

Boyut: 4.8 MB İndirme Sayısı: 1 Milyon +

DynamicNotifications kilit ekranı üzerine düşen bildirimlerin tam kontrolü ve güvenliği sizin elinizde olacak. Gelen aramaları açmadan önce arayan kişiye dair kısa önizlemeler görebilir, gelen bildirimleri yanlışlıkla açmanın önüne geçebilirsiniz. Gizli bildirim özelliği sayesinde, gelen bildirimleri uygun olmadığınız ortamlarda yalnızca siz görebilirsiniz. 

DynamicNotifications indirmek için:

DynamicNotificationsİNDİR

dodol locker

kilit ekranı uygulaması

Boyut: 5.8 MB İndirme Sayısı: 1 Milyon +

dodol locker telefonunuzun hem kilit ekranı hem de ana ekranı üzerinde düzenlemeler yapmanızı sağlıyor. Mobil uygulamada bulunan ücretsiz, HD kalitedeki duvar kağıtlarını ana ekranınıza ya da kilit ekranınıza uygulayabilirsiniz. Kendi fotoğraflarınızı da duvar kağıdı için düzenleme olanağı sunan dodol locker, gelişmiş kilit ve güvenlik sistemiyle de telefonunuzda tam koruma sağlıyor. 

dodol locker – wallpaper indirmek için:

dodol locker – wallpaperİNDİR

App Lock:

kilit ekranı uygulaması

Boyut: 6.1 MB İndirme Sayısı: 10 Bin +

App Lock, telefonunuz için aradığınız tüm güvenlik sistemlerini tek bir mobil uygulama üzerinden sunuyor. Kilit ekranınızı şifre ya da desen kullanarak güvenli hale getirebildiğiniz gibi, aynı güvenlik önlemlerini tek tek her uygulama için de alabilirsiniz. Dilerseniz uygulamaların ana sayfanızda bulunan simgelerini değiştirebilir ya da görünmez hale getirebilirsiniz. Böylece telefonunuzda bulunan ama başka kimsenin görmesini istemediğiniz uygulamaların size özel olarak kalmasını sağlayabilirsiniz.

App Lock – Lock apps & App protector indirmek için:

App Lock – Lock apps & App protectorİNDİR

Android işletim sistemli telefonun bütün havasını değiştirecek 13 kilit ekranı uygulaması arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu mobil uygulamalardan her biri telefon kullanımınızı daha keyifli hale getirmekle kalmayacak ayrıca size tam bir güvenlik ve koruma sağlayacaktır.

Teknoloji - 6:50 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

15.08.2020 07:33:26
 • 04:30 İmsak
 • 06:07 Güneş
 • 13:14 Öğle
 • 17:03 İkindi
 • 20:10 Akşam
 • 21:41 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER
echo '
';