10° Açık
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.10

PUBG, Yeni Harita Karakin’de Loot Miktarını Artırdı

Teknoloji - Ocak 24, 2020 6:30 pm A A

PUBG’nin yeni haritası Karakin, oyunun en küçük haritası olarak karşımıza çıktı. Sadece 2×2 km boyutunda olan yeni haritanın loot sistemi, topluluktan gelen geri bildirimler üzerine dengelendi. Geliştirici PUBG Corp., Karakin’deki loot miktarını artırdı.

Battle royal oyununun Karakin haritasına uygulanan loot güncellemesi, PUBG geliştiricilerinin de açıkladığı üzere haritanın test aşamasındaki ve oyuna geldikten sonraki oyuncu geri bildirimlerini ele alıyor. Karakin haritasındaki loot sayısını arttıran güncelleme bugün itibarıyla yayınlandı. 

PUBG, Karakin haritasını oyuncu geri bildirimleriyle güncellendi

pubg karakin

Karakin’in küçük boyutu ve yoğun mücadelesine loot eksikliği de eklenince, PUBG oyuncuları maçın erken aşamalarında sıkıntılar yaşıyordu. Özellikle haritada keskin nişancı tüfeklerinin ve dürbünlerin yetersiz kalması, oyuncuları memnun etmedi. Geliştiriciler, oyuncuların hızlı bir şekilde ganimet toplayabilmesi ve oyuna tutunabilmesi için loot sorununa eğildi.

PUBG’ye gelen yeni güncellemeyle artık Karakin’de 2x, 3x ve 4x dürbünlerinin yanı sıra sağlık eşyalarının ve keskin nişancı tüfeklerinin sayısı da artırıldı. Diğer yandan Karakin’de ortaya çıkan yakın dövüş silahları, şarjör eklentileri ve yardımcı nişangahların sayısı azaltıldı.

Ayrıca Sawed-off pompalı tüfeği haritadan tamamen kaldırıldı. PUBG Corp, oyunculardan gelen geri bildirimlerle birlikte haritayı ilerleyen zamanlarda daha da iyileştireceğini açıkladı.

Teknoloji - 6:30 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

25.02.2020 10:07:24
  • 06:14 İmsak
  • 07:39 Güneş
  • 13:22 Öğle
  • 16:24 İkindi
  • 18:56 Akşam
  • 20:15 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER