10° Açık
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.10

Son dakika: Selahattin Demirtaş, HDP Eş Genel Başkanlığı’na kapıları kapattı

Gündem Haber - Ocak 24, 2020 6:44 pm A A

HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Şubat ayında yapılacak kongre öncesi aday olacağı şeklindeki iddialara kapıyı kapattı. Demirtaş, HDP’nin bugün Ankara‘da başlayan 3. Olağan Konferansı’na gönderdiği mesajda cezaevindeyken resmi görevler üstlenmelerinin mümkün olmadığını, bu tartışmalara girmemekte yarar olduğunu söyledi.

“GÖREV ÜSTLENMEM MÜMKÜN DEĞİL”

Demirtaş mesajında, “Bizlerin parti yönetiminde resmi görevler üstlenmesi bu aşamada mümkün değildir. Bu tür öneri ve tartışmalara da girmemekte yarar vardır. Biz her koşulda partimizin kalbindeyiz, partimiz de bizim kalbimizdedir. Bu da bizim için yeterlidir” dedi.

KONFERANS YARIN DA DEVAM EDECEK

HDP’nin, bugün Ankara’da başlayan 3’üncü büyük konferansı yarın da devam edecek. Konferans 23 Şubat’ta yapılacak Büyük Kongre’ye hazırlık amacı taşıyor.

Selahattin Demirtaş'ın rahatsızlığı sonrası ilk fotoğrafı ortaya çıktıSelahattin Demirtaş’ın rahatsızlığı sonrası ilk fotoğrafı ortaya çıktı Selahattin Demirtaş'tan Selahattin Demirtaş’tan “Tiyatro” tartışmalarına ilk yorum: Dayanışma mesajıdır Ahmet Davutoğlu, Selahattin Demirtaş ile yaptığı telefon görüşmesini 5 yıl sonra ilk kez açıkladıAhmet Davutoğlu, Selahattin Demirtaş ile yaptığı telefon görüşmesini 5 yıl sonra ilk kez açıkladı Bakan Soylu, Demirtaş'ın yazdığı tiyatro oyununa gidenlere sert tepki gösterdiBakan Soylu, Demirtaş’ın yazdığı tiyatro oyununa gidenlere sert tepki gösterdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demirtaş'ın tiyatrosunu izleyenlere tepki gösterdi, salonda 'yuh' sesleri yükseldiCumhurbaşkanı Erdoğan, Demirtaş’ın tiyatrosunu izleyenlere tepki gösterdi, salonda ‘yuh’ sesleri yükseldi

Haber Videosu

: Selahattin Demirtaş, HDP Eş Genel Başkanlığı’na kapıları kapattı

Gündem Haber - 6:44 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

25.02.2020 10:00:16
  • 06:14 İmsak
  • 07:39 Güneş
  • 13:22 Öğle
  • 16:24 İkindi
  • 18:56 Akşam
  • 20:15 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER