Parçalı bulutlu
  • EURO 7.26
  • DOLAR 6.69

Zemheri’nin masum güzeli Elvan’a bir de Instagram’da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor

Dünya - Şubat 21, 2020 5:55 am A A

1
Çarşamba akşamlarının izleyicilere ekrana kilitleyen dizisi Zemheri’nin 6. bölümündeki istismar sahnesi herkesi çıldırttı. Sahnede Yasin’e direnen Elvan’ı canlandıran Aleyna Özgeçen, henüz 17 yaşında olmasına rağmen gösterdiği performansla göz doldurdu.
2
Babalarının hapiste olmasını fırsat bilen ev sahibi Yasin, ailenin ödeyemediği kira borcuna karşılık evin küçük kızı Elvan’la evlenmek istediğini abisi Yasin’e söylemiş, abi Faruk ise sinirden deliye dönüp Yasin’i sözleriyle dövmekten beter etmişti. Gerekli parayı bulan Faruk, Yasin’e tüm borçlarını ödeyip bu mevzuyu kapamıştı ki sapkın Yasin, kafaya taktığı Elvan’ı elde etmek için hain planını yaptı.
3
Yasin, Elvan’a “babanın kurtulması için önemli bir kağıt vereceğim” bahanesiyle evinin önüne getirdi ve biraz kapıda bekletip oyaladıktan sonra içeri girmesi için ısrar etti.

4
Zavallı Elvan, olacaklardan habersiz istemeye istemeye içeri girmek zorunda kaldı. Yasin’in saldırısıyla paniğe kapılıp çığlık çığlığa bağıran Elvan, elinden kurtulmak için çırpınırken bir vazoyu kırdı ve

Yasin’e vurdu.

5
Kendini kurtarmak için savunan Elvan, “Ben sana ne yaptım Yasin abi” diyerek hüngür hüngür ağlamaya başladı. İşte bu sahne ekran karşısındakileri hem deliye döndürdü hem de Elvan karakterinin başarılı oyunculuğu izleyiciden tam not aldı.
6
Zemheri dizisinde Firuze’nin kardeşi Elvan’ı canlandıran Aleyna Özgeçen, 2003 yılında İzmir’de dünyaya geldi.
7
Dizinin masum güzeli Instagram pozları ve güzelliğiyle dikkat çekiyor
8
Makyaj ve kıyafetleriyle yaşından çok daha büyük gösteriyor.
9
Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Aleyna’nın, günümüz itibariyle Instagram hesabındaki takipçi sayısı 139 bin civarındadır.

10
Henüz 17 yaşında olan Aleyna, oyunculuğun yanı sıra lisedeki eğitim hayatını sürdürüyor.
11
Aleyna, 1 sene boyunca ‘Nuran Zengin Oyunculuk Atölyesi’nde kamera önü oyunculuk eğitimi aldı.
12
2018 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Özgeçen, dizide Bedriye Taşkın karakterini canlandırdı.
13
Daha önce ise TRT 1 ekranlarında Çanakkale Yüzyıllık Mühür dizisinde rol aldı.
14
Ayrıca Dijital Sanatlar Yapımcılığında vizyona giren Müslüm sinema filminde Cedye karakterini canlandırdı.
15
Aleyna, oyunculuk kariyerini Artistanbul Danışmanlık ve Menajerlik Şirketi çatısı altında devam ettiriyor.

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Dünya - 5:55 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

03.04.2020 09:49:46
  • 05:09 İmsak
  • 06:37 Güneş
  • 13:12 Öğle
  • 16:47 İkindi
  • 19:38 Akşam
  • 21:00 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER