Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Bakan Soylu’ya vatandaşın sitemi canlı yayında açıkça iletildi: Bezmiş durumdalar

Dünya - Şubat 27, 2020 4:17 pm A A

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Anadolu Ajansı’nın (AA) düzenlediği Editör Masası programına konuk oldu. Burada gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Soylu, ajans çalışanının yönlendirdiği çakar ve koruma sorularına yanıt verdi.

“VATANDAŞ BEZMİŞ DURUMDA”

AA Genel Müdürü Şenol Kazancı, Soylu’ya “Vatandaş, çakardan ve korumadan yılmış ve bezmiş durumda. Tabii ki burası Hollanda değil, size ‘Bisikletle işe gidin gelin’ demiyoruz ama mesela bir iş adamının koruması olmasın” şeklindeki eleştirileri yöneltti.

“İLLA POLİS İSTİYORLAR”

Soylu, “İstiyorsa olsun. Biz onun da önünü açtık. Özel güvenliklere bu imkanı sağladık. Hatta şöyle bir şey vardı, özel güvenlikler koruma yapıyorlardı. Silahı gidip iş adamının konutunda bırakıyorlardı. Kardeşim hayır, ’24 saat taşı’ dedik ya. Onu da sağladım yani. Ama şöyle, ‘İlla polis olacak’ diyor” şeklinde konuştu.

“ŞU ANDA 1440 ARAÇ KULLANIYOR”

Soylu, araçlarda yer alan çakarlar konusunda ise şunları söyledi: “Epey azalttık. 21 bin araç çakar kullanıyordu şu anda 1440 araç çakar kullanıyor. Polis araçlarında bile bu konudaki inisiyatifi bir disiplin içerisine aldık.”

Bakan Soylu'ya vatandaşın sitemi canlı yayında açıkça iletildi: Bezmiş durumdalarDünya - 4:17 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

28.03.2020 23:55:57
  • 05:20 İmsak
  • 06:47 Güneş
  • 13:14 Öğle
  • 16:45 İkindi
  • 19:31 Akşam
  • 20:52 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER