Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Şikayet yağdı

Magazin - Şubat 27, 2020 3:51 pm A A
01Jennifer Lopez ve Shakira'nın şovlarına şikayet yağdı - Magazin haberleri

Super Bowl’a Shakira ve Lopez’in sahne şovları damga vurmuştu. Jennifer Lopez ile Shakira’nın aynı sahneyi paylaştığı şov çok sayıda seyirci tarafından şikayet yağmuruna tutuldu. Federal İletişim Komisyonu, 1300’ün üzerinde seyirci tarafından şovun içeriği nedeniyle şikayet yağmuruna tutuldu. Şikayetler özellikle de çocuk sahibi aileler tarafından geldi.

02Jennifer Lopez ve Shakira'nın şovlarına şikayet yağdı - Magazin haberleri

Bu aileler, Jennifer Lopez ve Shakira’nın sahne şovunun, çocukların da izlediği bir programda ekrana geldiğini belirtti. Aileler, göbek dansları, direk dansları gibi ayrıntılar nedeniyle çocuklarının yetişkin şovuna maruz kaldığını ileri sürdü.

03Jennifer Lopez ve Shakira'nın şovlarına şikayet yağdı - Magazin haberleri

Bir ebeveyn, Lopez’in şovu sırasında çocuklarını odadan dışarı gönderdiğini anlattı.

04Jennifer Lopez ve Shakira'nın şovlarına şikayet yağdı - Magazin haberleri

Bir başka seyirci ise “Ailem final maçını izlemek için heyecanlıydı. Ama ben Jennifer Lopez’un o giyim tarzını ve sahnede yaptığı hareketleri 11 yaşındaki kızıma açıklamaya hazır değildim.” diyerek şikayetini dile getirdi.

05Jennifer Lopez ve Shakira'nın şovlarına şikayet yağdı - Magazin haberleri06Jennifer Lopez ve Shakira'nın şovlarına şikayet yağdı - Magazin haberleri07Jennifer Lopez ve Shakira'nın şovlarına şikayet yağdı - Magazin haberleri

jennifer lopezshakiraGÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİRöportajlar, insan hikayeleri, belgeseller… Binlercesi YouTube kanalımızda.

Magazin - 3:51 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

28.03.2020 23:59:33
  • 05:20 İmsak
  • 06:47 Güneş
  • 13:14 Öğle
  • 16:45 İkindi
  • 19:31 Akşam
  • 20:52 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER