16° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

“17 gün sonra ilk defa çıktım”

Magazin - Nisan 1, 2020 3:21 pm A A
01Şeyma Subaşı ile Guido Senia alışverişte - Magazin haberleri

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; geçtiğimiz haftalarda yurt dışından İstanbul’a gelen Şeyma Subaşı ile sevgilisi Guido Senia iki haftayı aşkın bir süredir kendilerini eve kapattı. 

Önceki gün ilk defa dışarı çıkan ikili, Arnavutköy sahilinde yürüyüş yaptıktan sonra Kuruçeşme’de market alışverişi yaptı. 

02Şeyma Subaşı ile Guido Senia alışverişte - Magazin haberleri

“17 GÜN SONRA İLK DEFA ÇIKTIM”

Çıkışta basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden Şeyma Subaşı, “17 gün sonra ilk defa market alışverişine çıktım.” diyerek kızıyla ilgili, “Melisa’yı görmeyi düşünüyorum. İlk defa bu kadar uzun süre görmedim. 17 Nisan’a kadar göremeyeceğim uçuşlar açılmıyor. Zor bir süreç. Allah insanı kızından ayırmasın” ifadelerini kullandı.

03Şeyma Subaşı ile Guido Senia alışverişte - Magazin haberleri

“GUİDO ÇOK GÜZEL YEMEK YAPIYOR”

Şeyma Subaşı, sevgilisi için “Çok güzel yemek yapıyor Guido” dedi. Subaşı, Senia’nın İtalya’da yaşayan ailesiyle ilgili, “Kız kardeşi İspanya’da, evden çıkmıyorlar onlarda” dedi. 

04Şeyma Subaşı ile Guido Senia alışverişte - Magazin haberleri

“DARALIYORUM”

Koronavirüs salgını nedeniyle herkesin evde kalması gerektiğini söyleyen Subaşı, şu ifadeleri kullandı: 

17-18 gündür herkes sağduyulu, herkes evinde diye düşünüyorum. Ben de sıkılıyorum daralıyorum ama yapacak bir şey yok Allah sağlığımızdan etmesin. 

05Şeyma Subaşı ile Guido Senia alışverişte - Magazin haberleri

“PUZZLE YAPMAYI ÖĞRENDİM”

Şeyma Subaşı karantinadayken, “Evde puzzle yapmayı öğrendim. 1000’lik puzzle yapıyorum artık” dedi. 

06Şeyma Subaşı ile Guido Senia alışverişte - Magazin haberleri

İkili, daha sonra araçlarına binerek evlerinin yolunu tuttu.

şeyma subaşıguido seniakoronavirüscorona virüsüGÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİRöportajlar, insan hikayeleri, belgeseller… Binlercesi YouTube kanalımızda.

Magazin - 3:21 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

03.06.2020 22:39:28
 • 03:30 İmsak
 • 05:26 Güneş
 • 13:07 Öğle
 • 17:06 İkindi
 • 20:38 Akşam
 • 22:26 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER