16° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

“Adetimizi bozacak değilim”

Magazin - Nisan 1, 2020 5:32 pm A A
01Berrak Tüzünataç'tan Özge Özpirinçci'ye doğum günü mesajı - Magazin haberleri

Arkadaşlıkları uzun yıllara dayanan Berak Tüzünataç ile Özge Özpirinçi’nin yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor.

02Berrak Tüzünataç'tan Özge Özpirinçci'ye doğum günü mesajı - Magazin haberleri

Sosyal medya hesabından zaman zaman Özpirinçci ile samimi fotoğraflarını paylaşan Berrak Tüzünataç, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 

03Berrak Tüzünataç'tan Özge Özpirinçci'ye doğum günü mesajı - Magazin haberleri

“AKLIMIZDA OLAN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”

Tüzünataç, Instagram’dan Özpirinçci ile yazın çekildikleri bir kareyi yayınlayarak şu ifadeleri kullandı:

Telefonumu kaybettiğim için bir çok fotoğraftan mahrumum artık. Ama adetimizi de bozacak değilim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum. Aklımızda olan her şeyi yapacağız, daha tonla anı ve saçmalık bizi bekler bebek. İyi ki doğdun.

04Berrak Tüzünataç'tan Özge Özpirinçci'ye doğum günü mesajı - Magazin haberleri

“EVDE KALMAMIZ GEREKEN BİR ZAMANDAYIZ”

Özge Özpirinçci, koronavirüsü salgınından dolayı geçtiğimiz günlerde Instagram’dan çocukluk fotoğrafını paylaşarak şu şekilde bir duyuru yapmıştı:

2 gün sonra doğum günüm ama bugünden herkesi bilgilendirmek istedim. Malum evde kalmamız gereken bu zamanlarda herhangi bir kutlama olmayacağı için bu sene doğum günümü Tohum Otizm vakfına bağışlıyorum.

berrak tüzünataçözge özpirinçciGÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİRöportajlar, insan hikayeleri, belgeseller… Binlercesi YouTube kanalımızda.

Magazin - 5:32 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

03.06.2020 21:29:25
 • 03:30 İmsak
 • 05:26 Güneş
 • 13:07 Öğle
 • 17:06 İkindi
 • 20:38 Akşam
 • 22:26 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER