16° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Apple, macOS ve tvOS’un Yeni Geliştirici Beta Sürümünü Yayınladı

Teknoloji - Nisan 1, 2020 12:52 am A A

ABD merkezli teknoloji devi Apple; kullanıcı deneyimini iyileştirmek, uygulamalarını ve işletim sistemlerini daha iyi bir hâle getirmek için sürdürdüğü testlere hız kesmeden devam ediyor. Şirket, 6 gün önce yeni iOS sürümü yayınlamış olmasına rağmen bugün iki işletim sistemi için yeni geliştirici beta sürümünü paylaştı.

Apple, bugün macOS Catalina ve tvOS işletim sistemleri için yeni geliştirici beta sürümlerini yayınladı. macOS Catalina veya tvOS geliştiricisiyseniz Apple’ın yayınlamış olduğu yeni beta sürümünü cihazlarınıza yükleyebilir ve gerekli testleri yapabilirsiniz. İşte Apple’ın yeni beta sürümlerinin sunduğu yenilikler.

macOS Catalina 10.5.5 geliştirici betası:

macos catalina

Bugün yayınlanan macOS Catalina 10.5.5 geliştirici betası, 19F53f sürüm numarasıyla geliştiriciler tarafından indirilebilir hâle geldi. Sürüm notlarında herhangi bir yenilik bulunmasa da bu beta sürümüyle işletim sisteminde var olan birçok hatanın giderildiği ve geliştirmeler yapıldığı bilgisi yer aldı.

tvOS 13.4.5 geliştirici betası:

tvos beta

Apple’ın macOS Catalina 10.5.5 geliştirici betasıyla yayınladığı bir diğer beta sürümü olan tvOS 13.4.5 geliştirici betası, 17L5533c sürüm numarasıyla geliştiricilerin erişimine sunuldu. macOS Catalina 10.5.5 sürümünde olduğu gibi tvOS 13.4.5 sürümünde de herhangi bir yenilik belirtilmemesine rağmen işletim sisteminde var olan hataların giderildiği ve geliştirmelerin yapıldığı aktarıldı.

Apple’ın bugün paylaşmış olduğu her iki işletim sistemi betasını da şirketin sunduğu sistem üzerinden indirebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Apple’ın geliştiriciler için paylaştığı beta sürümlerine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilir ve beta sürümüyle gelen yenilikleri ve geliştirmeleri test edebilirsiniz.

Teknoloji - 12:52 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

03.06.2020 22:57:10
 • 03:30 İmsak
 • 05:26 Güneş
 • 13:07 Öğle
 • 17:06 İkindi
 • 20:38 Akşam
 • 22:26 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER