16° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

“Bir çay bile yapanım yok”

Magazin - Nisan 1, 2020 5:33 pm A A
01Serdar Ortaç: Bir çay bile yapanım yok - Magazin haberleri

Geçtiğimiz yıl, Chloe Loughnan ile boşanan Serdar Ortaç, bir süre sonra Seçil Gür ile yeni bir aşka yelken açtı. İkilinin yaklaşık iki ay süren ilişkisi geçtiğimiz günlerde bitti.

02Serdar Ortaç: Bir çay bile yapanım yok - Magazin haberleri

Tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüsten korunmak adına kendisini karantinaya alan Ortaç, evde canı sıkılınca mahallesindeki taksi durağına gitti.

03Serdar Ortaç: Bir çay bile yapanım yok - Magazin haberleri

“BİR ÇAY BİLE YAPANIM YOK”

O anları sosyal medya hesabından yayınlayan Ortaç, “Bir çay bile yapanım yok. Ben de taksi durağına geldim. Ağabeylerim bana çay verdi” ifadelerini kullandı.

04Serdar Ortaç: Bir çay bile yapanım yok - Magazin haberleri

Durakta bulunan şoförlere, “Size biriken borcumu nasıl ödeyeceğim?” diye soran Ortaç, “Ödemiyorum’ dersin olur, biter” yanıtını aldı.

05Serdar Ortaç: Bir çay bile yapanım yok - Magazin haberleri

“TEK BAŞIMA TAKSİYLE GİTTİM”

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs şüphesi ile hastaneye giden Ortaç, test yaptırdığı gün ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

06Serdar Ortaç: Bir çay bile yapanım yok - Magazin haberleri

Ben hastaneye sabah ateşlenip, tek başıma taksiyle gittim. Herkes uyuyordu. Yanımda kimse yoktu, Seçil de yoktu. Seçil zaten bende değildi o gün.

07Serdar Ortaç: Bir çay bile yapanım yok - Magazin haberleri

“KARŞILIKLI ANLAŞMAZLIKLAR YÜZÜNDEN BİTTİ”

Ortaç, biten ilişkisiyle ilgili ise “Daha önce haberlere de yansıyan ilişkim karşılıklı anlaşmazlıklar sebebiyle bitmiştir” şeklinde konuşmuştu.

08Serdar Ortaç: Bir çay bile yapanım yok - Magazin haberleri

serdar ortaçseçil gürGÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİRöportajlar, insan hikayeleri, belgeseller… Binlercesi YouTube kanalımızda.

Magazin - 5:33 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

03.06.2020 21:18:31
 • 03:30 İmsak
 • 05:26 Güneş
 • 13:07 Öğle
 • 17:06 İkindi
 • 20:38 Akşam
 • 22:26 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER