Açık

Acun Ilıcalı’ya canlı yayında Mesut Özil sorusu

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, gündemden düşmeyen Fenerbahçe – Mesut Özil flörtüyle ilgili kendisine sorulan soruya yanıt vermedi. tv100’e canlı yayın bağlantısıyla katıldığı programda yorumcu olarak bulunan Ümit Özat Mesut Özil transferiyle ilgili Acun Ilıcalı’ya soru sordu. Özat’ın “Acun ağabey Mesut’u getiriyor musun?” sorusuna Özil’e yakınlığı ile bilinen Acun Ilıcalı, “Bu bağlantıda bu soru sorulmayacaktı” diyerek […]
Spor - Ocak 15, 2021 10:29 pm A A

Acun Ilıcalı'ya canlı yayında Mesut Özil sorusu
Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, gündemden düşmeyen Fenerbahçe – Mesut Özil flörtüyle ilgili kendisine sorulan soruya yanıt vermedi.

tv100’e canlı yayın bağlantısıyla katıldığı programda yorumcu olarak bulunan Ümit Özat Mesut Özil transferiyle ilgili Acun Ilıcalı’ya soru sordu. Özat’ın “Acun ağabey Mesut’u getiriyor musun?” sorusuna Özil’e yakınlığı ile bilinen Acun Ilıcalı, “Bu bağlantıda bu soru sorulmayacaktı” diyerek esprili bir yanıt verdi.

Fenerbahçe’nin Mesut Özil transferi için son güne kadar beklemede olacağı ve yıldız ismin kulübü Arsenal ile arasındaki sözleşme fesih konularını görüşmeye devam ettiği ise son gelişmeler arasında.

Spor - 10:29 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.