13° Sisli
  • EURO 6.19
  • DOLAR 5.46

OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar Saat 00:59 Ay-Mars görünümü, paraya olan ihtiyacın ve elde etmek için verilen mücadelenin göstergesidir. Bazen mücadeleden vazgeçip, eldekine razı olabiliriz. Özgür hareket etmek bugünlerde pek kolay değil. Bir şeyler bizi engelleyebilir.

Saat 03:31 Ay-Chiron görünüm etkisinde, sıkıntılarınızı paylaşacağınız, sizi gerçekten anlayabilecek kişilerin azlığından şikayetçi olursunuz. İster istemez bazı durumları sorgularsınız.

Saat 06:54 sonrası burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, duruşunuz, konuşmalarınızla olgun bir kişi izlenimi yaratabilir, saygınlık uyandırırsınız. Duygularınız ve mantığınız aynı doğrultuda olduğu için, kendinizle çelişmezsiniz.

Saat 18:22 itibariyle Güneş-Pluto arasındaki güçlendirici görünümü, hedefimizin farkında olarak, sistemli ve disiplinli bir şekilde çalışmamızı, azimle yol almamızı destekleyecektir. Ayrıca dış dünyada başarılı olmanızı sağlayıcıdır. Bütün bu olumlu tesirleriyle çevrenizdeki insanlar üzerinde saygınlık uyandırabilir, size inanan, güvenen kişilerden faydalar görebilir, ışığınızla gözleri kamaştırabilirsiniz.

Saat 18:24 Ay-Satürn kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. Siz bu enerjiyi faydalı yönde kullanabilecek kişisiniz. Birileri üzerinde etkili olma, çalışmanızla takdir toplama, kötülüklere karşı önlem alabilme gücüne sahipsiniz. Sorumluluk, disiplin ve çalışkanlık, soğukkanlılıkla her zorluğun üstesinden gelirsiniz.

Her şey sizden yana olsun. Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu