-5° Açık

Erzurum ve Iğdır’da resmi anaokulları, anasınıfları ve uygulama sınıflarında eğitim-öğretim uzaktan yapılacak

Erzurum ve Iğdır’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, resmi anaokulu ve anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretim faaliyetleri, 01 Aralık 2020-4 Ocak 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim yoluyla sürdürülecek. Erzurum Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, Vali Oktay Memiş başkanlığında olağanüstü toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulunun çeşitli kararlar aldı. Toplantıda, il genelindeki anaokul, anasınıf ile uygulama sınıflarında 01 […]
Gündem - Kasım 29, 2020 2:58 pm A A

Erzurum ve Iğdır’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, resmi anaokulu ve anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretim faaliyetleri, 01 Aralık 2020-4 Ocak 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim yoluyla sürdürülecek.

Erzurum Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, Vali Oktay Memiş başkanlığında olağanüstü toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulunun çeşitli kararlar aldı. Toplantıda, il genelindeki anaokul, anasınıf ile uygulama sınıflarında 01 Aralık 2020-04 Ocak 2021 tarihleri arasında eğitim-öğretim faaliyetlerinin uzaktan eğitim yoluyla sürdürülmesi kararlaştırıldı.

Iğdır’da ise yapılan İl Hıfzıssıhha Kurulu toplantısında 30 Kasım 2020-04 Ocak 2021 tarihleri arasında eğitim-öğretim faaliyetlerinin uzaktan eğitim yoluyla sürdürülmesinin kararlaştırıldığı bildirildi.

3 İLDE DAHA UZAKTAN EĞİTİME GEÇİLDİ

Öte yandan, İstanbul, Bursa ve Ankara’da da 30 Kasım 2020-4 Ocak 2021 arasında resmi anaokulu, anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretimin uzaktan yapılmasına karar verilmişti.

Son Dakika! Ankara’da yarından itibaren resmi anaokulu, anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretim uzaktan yapılacak

Erzurum ve Iğdır'da resmi anaokulları, anasınıfları ve uygulama sınıflarında eğitim-öğretim uzaktan yapılacak
Gündem - 2:58 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
sohbet odaları maltepe escort