Açık

Fenerbahçe Osayi-Samuel’i açıkladı!

Fenerbahçe, QPR ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Sporx, transferi resmi açıklamadan 45 dakika önce bu şekilde duyurmuştu. Fenerbahçe’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kulübümüz Queens Park Rangers forması giyen 23 yaşındaki kanat oyuncusu Bright Osayi-Samuel ile 2021-2022 sezonundan başlamak üzere, 4 sezon için anlaşmaya varmıştır. […]
Spor - Ocak 15, 2021 7:28 pm A A

Fenerbahçe Osayi-Samuel'i açıkladı!
Fenerbahçe, QPR ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Sporx, transferi resmi açıklamadan 45 dakika önce bu şekilde duyurmuştu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz Queens Park Rangers forması giyen 23 yaşındaki kanat oyuncusu Bright Osayi-Samuel ile 2021-2022 sezonundan başlamak üzere, 4 sezon için anlaşmaya varmıştır. Transfer ile ilgili ayrıntılar önümüzdeki günlerde duyurulacaktır.”

8 TEKLİFİN İÇERİSİNDEN FENERBAHÇE

Osayi-Samuel ile Fenerbahçe dışında Celtic ve Rangers dahil 8 teklif olduğu ve Nijeryalı oyuncunun sarı lacivertli kulübün teklifini daha cazip bulduğu için tercih ettiği bilgisi verildi.

BU SEZON 21 MAÇTA 3 GOL 3 ASİST

23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu, Blackpool altyapısından yetişti ve 2017’de QPR’a imza attı. Osayi-Samuel bu sezon Championship’te oynadığı 21 maçta 3 gol atıp 3 asist yaptı.

Spor - 7:28 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.