Açık

Koronavirüse yakalanan emekli öğretmen, Öğretmenler Günü’nde hayatını kaybetti

Tokat’ın Niksar ilçesinde, 25 yıl sınıf öğretmeni olarak görev yapan ve 6 yıl önce emekli olan bir çocuk annesi Mehtap Bedenbaşı geçen hafta koronavirüse yakalandı. TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI 4 gün önce fenalaşarak hastaneye kaldırılan Bedenbaşı Niksar Devlet Hastanesi’nde doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NDE HAYATINI KAYBETTİ 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde hayatını […]
Gündem - Kasım 24, 2020 4:42 pm A A

Tokat’ın Niksar ilçesinde, 25 yıl sınıf öğretmeni olarak görev yapan ve 6 yıl önce emekli olan bir çocuk annesi Mehtap Bedenbaşı geçen hafta koronavirüse yakalandı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

4 gün önce fenalaşarak hastaneye kaldırılan Bedenbaşı Niksar Devlet Hastanesi’nde doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Koronavirüse yakalanan emekli öğretmen, Öğretmenler Günü'nde hayatını kaybetti

ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NDE HAYATINI KAYBETTİ

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde hayatını kaybeden emekli öğretmenin cenazesine İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Şerifler ve yakınları katıldı. Bedenbaşı Melikgazi Kabristanlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından koronavirüs önlemleri çerçevesinde toprağa verildi.

Koronavirüse yakalanan emekli öğretmen, Öğretmenler Günü'nde hayatını kaybetti
Koronavirüse yakalanan emekli öğretmen, Öğretmenler Günü'nde hayatını kaybettiGündem - 4:42 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.