MENÜ
13° Kapalı
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 130
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/kartalot/habernews.org/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 134

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım yazıları - Şubat 19, 2019 2:41 pm A A

Günümüzde sosyal medya kullanımın artması ile birlikte tanıtım filmi önemi de bir o kadar arttı. Tanıtım filmi ile potansiyel müşterilerinize ulaşarak satışlarınızı %85 oranında arttırabilirsiniz. Tanıtım filmi çekimi ürün veya hizmetlerinizi anlatabileceğiniz, iletişim araçlarının en güçlüsü video ile hazırlanır.

Kurumsal firmalar, tanıtım filmleri ile ürün ve hizmetlerini anlatarak yeni müşterilere ulaşmaktadır. DMR YAPIM, olarak profesyonel ekip ve ekipmanlar kullanarak, en uygun tanıtım filmi fiyatları ile yaratıcı çözümler sunmaktayız.

Tanıtım Filmi Çeşitleri

Tanıtım filmleri dört alana ayrılır.

Tanıtım Filmi’nin Markalara Faydaları

Yeni ve potansiyel müşterilere ulaşırsınız. Ürünlerinizi çeşitlendirerek son kullanıcıya hitap edebilirsiniz. Hizmetlerinizi anlatmanın en kolay yoludur. Çünkü, sosyal medya kullanımın artması ile birlikte artık herkes evde, işte ve sokakta video izliyor. Ve bu sayı her geçen gün büyük ölçüde artıyor. Tanıtım filmleri, kurumsal firmaların ürün ve hizmetlerini anlatacakları en etki yöntemdir. Tanıtım filmi çekimi ile yeni müşterilere ulaşmakla kalmaz marka değerini ve firma prestijini arttırır. Tanıtım filmi müşterilerin satın alma eğilimini büyük ölçüde arttır. Bu anlamda, firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtım filmi ile anlatmaları çok faydalıdır. Fuar ve çeşitli etkinliklerde tanıtım filmi kullanımı sözlü ürün anlatımından çok daha etkilidir.

Tanıtım Filmi Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Tanıtım filmi fiyatları, yapılması istenen tanıtım filmi tarzına göre belirlenmektedir. Senaryo oluşturulması, metin yazılması, yazılan metine göre seslendirme yapılması, kullanılan ekipman ve ekip tercihleri, tanıtım filminin yapılacağı çekim mekanı, kullanılacak oyuncu/model, 2D veya 3D animasyon modelleme ve bu gibi durumlar yapılacak olan tanıtım filminin fiyatlarını belirlemektedir.

Biz DMR YAPIM olarak müşterimize hazırladığımız tanıtım filmlerini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile çekmekteyiz. Bu anlamda, yapılan tanıtım filmlerinin fiyatları 6.000TL – 85.000Tl arasında değişmektedir. Markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtacağınız tanıtım filmi çekimleri için en iyi fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tanıtım yazıları - 2:41 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

26.05.2020 05:47:30
 • 03:38 İmsak
 • 05:30 Güneş
 • 13:06 Öğle
 • 17:04 İkindi
 • 20:32 Akşam
 • 22:16 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER