MENÜ
15° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.38
  • DOLAR 5.82

Endgame Yönetmeninden Örümcek Adam Açıklaması: Trajik Bir Hata

Teknoloji - Eylül 15, 2019 10:16 pm A A

Disney ve Sony’nin ‘Örümcek Adam’ konusunda bir anlaşmazlık yaşadığının ortaya çıkması, serinin hayranlarından büyük tepki görmüştü. Disney, gelecekte çekilecek Örümcek Adam filmleri için yarı yarıya bir eş finansman sağlanmasını talep etmişse de Sony bunu kabul etmemişti. Ortaya çıkan finansal anlaşmazlığın sonucunda Örümcek Adam, Marvel Sinematik Evreni’nden çıkartılmıştı.

Avengers Endgame yönetmeni Joe Russo, Örümcek Adam’ı Marvel Sinematik Evreni’nden çıkarmanın “trajik bir hata” olduğunu belirtti.

spiderman

“Trajik bir hataydı”

Oluşan bu anlaşmazlık üzerine Toronto Sun’a konuşan Joe Russo, sürecin gergin olduğunu belirtirken olaya mümkün olduğunca objektif yaklaşmaya çalıştığını ama yine de ortaya çıkan sonucun büyük bir hata olduğunu söyledi.

Joe Russo’ya filmde eşlik eden kardeşi Anthony Russo da yaptığı açıklamalarda harika bir deneyim yaşadıklarını söylerken, Sony ve Disney’in bu birlikteliğinin bu kadar zor olacağını en başından bildiklerini ve bu ayrılığın da aslında kendilerini şaşırtmadıklarını belirtti.

endgame

Şimdi ne olacak?

Sony Pictues Başkanı Tony Vinciquerra’nın geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalara göre Örümcek Adam’ın, Marvel Sinematik Evreni’ne dönmesinin artık mümkün olmadığı, “kapıların kapatıldığı” belirtildi.

Örümcek Adam hayranlarını ve Marvel sevenleri oldukça üzen bu açıklamalar üzerine, bazı gruplar Sony’nin protesto edilmesi gerektiğini söylerken bazıları ise Örümcek Adam’ın tek başına da gayet iyi olacağını söylüyor.

 

Teknoloji - 10:16 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

08.10.2019 20:52:05
  • 05:36 İmsak
  • 07:00 Güneş
  • 12:57 Öğle
  • 16:08 İkindi
  • 18:43 Akşam
  • 20:02 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER

instagram takipci hile instagram begeni hile alman kurdu