MENÜ
22° Açık
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.77

‘Ben estetik yaptırmıyorum. Bir tek…’

Magazin - Ekim 19, 2019 11:18 am A A
01Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'ndan estetik açıklaması - Magazin haberleri 2019

Maslak’ta bir modacıya girerken objektiflerimize takılan Pınar Tevetoğlu, koşar adım mekana giriş yaptı. Fit görüntüsüyle dikkat çeken Pınar Tevetoğlu, muhabirleri görünce ”Hep yanlış haberler yapıyorsunuz” diyerek şakalaştı. 

02Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'ndan estetik açıklaması - Magazin haberleri 2019

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Geçtiğimiz günlerde Bağdat Caddesi’nde görüntülenip, estetik yaptırdığı iddia edilen Tevetoğlu yapılan haberlere “Sürekli estetik yazıyorsunuz. Ben estetik yaptırmıyorum. Bir tek burnumda estetik var. Onun haricinde ağzımda, yanağımda, herhangi bir yerimde estetik yok.” diyerek sitem etti. 

03Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'ndan estetik açıklaması - Magazin haberleri 2019

“GÖZ ÖNÜNDE BULUNMAYI SEVMİYORUM”

Muhabirlerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Mega yenge, ”Ben konuşmayınca bu tarz haberler çıkıyor. Kaçmamın nedeni işinize saygı duymadığım için ya da herhangi başka bir sebepten değil, sizinle alakası yok. Sadece göz önünde bulunmayı pek sevmiyorum. Zaten yıllardır Tarkan’ın da yaşantısını biliyorsunuz, biz gözlerden uzak yaşamaya çalışıyoruz. Bu yüzden kameraları görünce panik olabiliyorum bu da yanlış haberlere neden oluyor” diye konuştu.

04Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'ndan estetik açıklaması - Magazin haberleri 201905Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'ndan estetik açıklaması - Magazin haberleri 2019

Magazin - 11:18 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

09.11.2019 16:15:50
  • 06:10 İmsak
  • 07:37 Güneş
  • 12:53 Öğle
  • 15:34 İkindi
  • 17:59 Akşam
  • 19:21 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER

instagram takipci hile instagram begeni hile salda gölü