MENÜ
18° Açık
  • EURO 6.35
  • DOLAR 5.76

Harley-Davidson, Elektrikli Motosikleti LiveWire’ın Üretimine Yeniden Başladı

Teknoloji - Ekim 19, 2019 10:33 am A A

Harley-Davidson, ilk elektrikli motosikletinin üretimini ve teslimatını bu hafta başlarında “standart dışı bir durum” olarak tanımladığı sorunları keşfettikten sonra durdurdu. Harley-Davidson, halihazırda yoldaki LiveWire motosikletlerinin hiçbirini geri çağırmadı. Üretimi ve teslimatları durdurduktan sonra ek test ve analizlere başladı.

Harley-Davidson bu süreçte standart dışı sorunun ne olduğunu açıklamadı, ancak o zamandan beri bir motosiklette şarjla ilgili bir sorun olduğunu öğrenildi.

Motosiklette genel bir sorun olmadığı belirlendi

LiveWire

Harley-Davidson “Bu hafta titiz bir analiz yaptıktan sonra LiveWire üretim ve teslimatlarına devam ettik.” dedi. “Müşteriler LiveWire motosikletlerini sürmeye devam edebilir ve motosikleti herhangi bir şekilde şarj edebilirler. LiveWire üretimini geçici olarak durdurma, tek bir motosiklette bulunan ve standart olmayan bir sorun olduğunu onaylamamıza izin verdi.” Şirket, kalite güvence önlemlerinin tasarlandığı gibi çalıştığını da sözlerine ekledi.

Harley-Davidson’ın premium içten yanmalı kruvazör motosikletlerini tamamlayacak olan LiveWire, 2019’da üretime girdi. 105 beygir gücündeki motosiklet, 29.799 dolarlık fiyatı ile şirketin ilk elektrikli motosikleti olarak piyasada yer alıyor. Bayilere teslimat ise 27 Eylül’de başladı.

Teknoloji - 10:33 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

08.11.2019 19:43:14
  • 06:07 İmsak
  • 07:34 Güneş
  • 12:53 Öğle
  • 15:36 İkindi
  • 18:01 Akşam
  • 19:23 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER

instagram takipci hile instagram begeni hile salda gölü