MENÜ
22° Açık
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.77

Huawei, İstanbul’daki Yeni Teknik Servisini Açtı

Teknoloji - Ekim 21, 2019 1:22 pm A A

Günümüzde neredeyse hemen herkesin bir akıllı telefonu bulunuyor. Günlük işlerimizin birçoğunun çevrimiçi servislere taşınmış olması, akıllı telefon kullanımını artıran faktörler arasında yer alıyor. Akıllı telefonlara olan bağlılığın bu denli artmış olması, herhangi bir arızada yaşanan sorunu daha da büyük hale getiriyor. Çünkü bozulan telefonların onarım süreci, birkaç hafta sürebiliyor.

Türkiye pazarında yer alan pek çok üreticinin ülkemizde kendi teknik servisi var. Türkiye’de teknik servisi olan akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi de Çinli teknoloji devi Huawei. Şirket, ülkemizdeki teknik servis ağını da genişletebilmek için uzunca bir süredir çalışmalarını sürdürüyor. Şimdi ise şirket, İstanbul Kadıköy’de yeni teknik servisini açtı. Bu merkezde hem cihaz onarımları hem de ürün satışı yapılıyor.

Huawei

Bu teknik servisle birlikte İstanbul’un Anadolu yakasındaki servis ağını genişleten Huawei, yeni teknik servisini Söğütlüçeşme Caddesi 25 numaraya açtı. Bu adrese gittiğinizde, sizi üç katlı bir Huawei Teknik Servisi bekliyor ve burada Huawei cihazlarınızla ilgili işlemler, mümkün olan en kısa sürede halledilmeye çalışılıyor.

Bu merkezin dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi, “Huawei Servis Günleri” etkinliğinin bir parçası olması. Öyle ki bu etkinlik kapsamında her ayın son perşembe, cuma ve cumartesi günleri telefon onarımları, 100 TL indirimli oluyor. Ayrıca telefonunu kendisini getiren müşteriler, sadece 1 saat içerisinde akıllı telefonlarına kavuşuyorlar. Ancak ürün modelinin önemsenmediği bu etkinlikten her ay bir kez yararlanılabiliyor.

Teknoloji - 1:22 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

NAMAZ VAKİTLERİ

09.11.2019 16:12:28
  • 06:10 İmsak
  • 07:37 Güneş
  • 12:53 Öğle
  • 15:34 İkindi
  • 17:59 Akşam
  • 19:21 Yatsı

YOL DURUMU

HAVA DURUMU

Bekir Pakdemirli kimdir

Bekir Pakdemirli kimdir

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelişiyle oluşturulan bakanlıklardan olan Tarım ve Orman Bakanlığı, Bekir Pakdemirli tarafından yapılmaktadır. Bekir Pakdemirli, 1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Pakdemirli, Başkent Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans ve Celal Bayar Üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamladı. KARİYERİ Gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunan ve yöneticiliğini yapan Pakdemirli, çok […]
TÜM BİYOGRAFİLER

instagram takipci hile instagram begeni hile salda gölü