17° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Su borusu, bidon ve damacanayı enstrüman yaparak Dünya Su Günü’ne özel klip hazırladılar

Edirne Edirne‘nin Keşan ilçesinde, müzisyenler ve çocukların “su borusu, bidon ve damacanayı” enstrüman olarak kullanarak seslendirdikleri şarkının klibi ilgi gördü. Dünya Su Günü’yle ilgili daha önce bestelenen bir şarkının, su tasarrufuna dikkati çekmek amacıyla farklı malzemeler kullanılarak seslendirildiği klibin çekimleri, Kocadere Göleti, Kadıköy Barajı, su terfi tesisleri ve su parkında yapıldı. Keşan Belediyesinin sosyal medya […]
Yaşam - Mart 22, 2021 5:10 pm A A
Edirne

Edirne‘nin Keşan ilçesinde, müzisyenler ve çocukların “su borusu, bidon ve damacanayı” enstrüman olarak kullanarak seslendirdikleri şarkının klibi ilgi gördü.

Dünya Su Günü’yle ilgili daha önce bestelenen bir şarkının, su tasarrufuna dikkati çekmek amacıyla farklı malzemeler kullanılarak seslendirildiği klibin çekimleri, Kocadere Göleti, Kadıköy Barajı, su terfi tesisleri ve su parkında yapıldı.

Keşan Belediyesinin sosyal medya hesabından yayınlanan klip ilgi çekti.

Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AA muhabirine, uyarıların daha anlamlı olması için şarkıyı çocukların söylediğini belirterek, “Gelecek nesilleri unutmadan, bilinçli ve duyarlı olarak suyu tasarruflu kullanalım.” diye konuştu.

Yaşam - 5:10 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
sohbet odalarısohbet sohbet Bayan sohbet - Mobil Sohbet mirc sohbet